2017’den bu yana faaliyet gösteren Avvio Halı bugün geldiği noktada, modern ve teknolojik makina farkı ile, geniş kalite yelpazesi ve geniş ürün gamı ile üretim yapmaya ve müşterilerine her geçen gün, bir gün öncesinden daha kaliteli üretim yapmaya kendini adamış olup, bu modern ve teknolojik imkanlarda dahi asıl önemli unsurun “Çevreye Saygı” , “Çalışan Kadrosuna Saygı” ve “Tüketiciye Saygı” olduğunun bilincindedir.

Avvio Halı; Her geçen yıl yükselen üretim hacmi grafiğinin de etkisiyle, halı koleksiyonları arasında her yıl en beğenilen modellerin üreticisi konumuna gelen İpek Mekik Halı, bir çok ülkeye ihracat yapmasının yanı sıra mevcut pazarlarının geliştirilmesi ve yeni pazarları bünyesinde bulundurması ile günden güne daha da büyümektedir. Amacımız ; “Çevreye ve Doğaya Saygı“ anlayışını asla yitirmeden, konularında uzman personeller istihdam ederek, makine parkurunu her geçen gün genişletmek ve geniş koleksiyonları zengin renk alternatiflerinde üreterek, siz değerli müşterilerimizin mekanlarına yakışır şaheserler üretmektir.

Avvio Halı, kaliteli çalışma olgusu ile birlikte çevreyi koruyan, iş sağlığı ve iş güvenliğine önem veren, yönetim anlayışını benimsemiştir. Fabrika bu konuda uluslararası geçerliliği olan belgelere sahiptir. Geniş ürün yelpazesi, yenilikçi yaklaşımı ve isabetli yatırımları ile Avvio dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.